HomeTipyZhubněte rychle a bez následků: jak se zbavit tuku za týden

Zhubněte rychle a bez následků: jak se zbavit tuku za týden

S příchodem jara mnoho lidí přemýšlí o tom, jak rychle zhubnout, aniž by to poškodilo organismus.Při přemýšlení o tom, jak zhubnout, je důležité zvážit několik důležitých bodů.Nouzové hubnutí není vždy užitečné, a proto se vyplatí přistupovat k boji s kilogramy navíc zodpovědně.

Správná výživa je klíčem k úspěšnému hubnutí

Chcete-li zjistit, jak zhubnout 10 kg, stojí za to pochopit, že vše závisí na výživě.Pokud si nezačnete hlídat, co jíte, nikdy se vám nepodaří zhubnout do břicha.Pro začátek se vyplatí vzdát se neustálého mlsání.Sendviče, koláčky a právě čaj se sušenkami jsou hlavními nepřáteli hubnutí.

Snídejte, obědvejte a večeřte – těchto jídel byste se neměli vzdávat.Na odpolední svačiny a další ‚mezidobí‘ je však lepší zapomenout.Tímto způsobem se rychle zbavíte nadváhy a budete rádi vyprávět svým přátelům, jak zhubnout v každém věku.

Zařaďte do svého jídelníčku zdravé potraviny, nezapomeňte na libové maso, vejce, ořechy, zeleninu a ovoce.Abyste to vše snáze zařadili do svého jídelníčku, sestavte si jídelníček na několik dní a předem si naplánujte nákup potravin, abyste se vyhnuli pokušení ‚chytit‘ něco na ulici.Koneckonců budete vědět, že na vás doma budou čekat zdravá jídla.

Vzdejte se svačin, rychlého občerstvení a tučných jídel.Místo toho všeho si můžete připravit zdravé svačinky, jako je guacamole, humus nebo jednoduše nakrájená šťavnatá a křupavá zelenina.Vzdání se tučných a slaných svačin vám pomůže rychle zhubnout.Díky těmto pravidlům už nikdy nebudete přemýšlet o tom, jak zhubnout v obličeji, protože otoky zmizí samy.

Pohyb a aktivita – ležení na hubnutí nefunguje

Pokud se začnete hýbat a pak se nebudete muset starat o to, jak zhubnout stehna.Odborníci na výživu radí:

 • Začněte více chodit pěšky.
 • Vzdejte se výtahu.
 • nepoužívat veřejnou dopravu.
 • Místo ležení na pohovce se projít v parku.
 • Odejděte z práce o něco dříve a jděte se projít – tímto způsobem můžete zhubnout 5 kg za týden, pokud do svého života přidáte pohyb.

  Cvičte jógu, bachatu nebo pilates.Dělejte kardio cvičení nebo se protáhněte, na YouTube je spousta videonávodů, s nimi můžete spalovat tuky a ani neutratíte peníze v posilovně.Nemyslete si, že zhubnout za měsíc nebo týden je těžké.Hlavní věc – nevěřte extrémním radám, hladovění a pití ‚zázračných pilulek‘ za to rozhodně nestojí.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments