HomeTipyVyhozený zbytečně: jak dobře využít použitý deodorant

Vyhozený zbytečně: jak dobře využít použitý deodorant

Asi každý měl kuličkový deodorant, který skončil, a vyhodit ho nechtěl, protože, no, moc krásný a pohodlný může.Právě v takové chvíli jste se museli zastavit, takže nevyhazujte tento ‚deodorant‘ a poohlédněte se po lyfkhakách.

Nebudete tomu věřit, ale tato prázdná plechovka se hodí v mnoha případech.Dříve UNIAN psal, čím nahradit deodorant.

Kde můžete použít deodorant, který již došel

Jak se ukázalo, stačí ‚zapnout‘ vtip.Prázdná plechovka ‚deodorantu‘ se vám může hodit ve velmi různých sférách života, například při tvorbě, při cestování, při péči o svůj vzhled.

Nejdůležitějším úkolem je odstranit samotnou kuličku, která brání opětovnému použití nádoby.Není to snadný úkol, ale pokud znáte trochu know-how, zvládnete ho.

Zde je uvedeno, co musíte udělat, abyste balónek z deodorantu dostali:.

 • Vezmi si nůž.

 • Zatlačte nůž do balónku.
 • Vypáčte balónek a vytáhněte ho.
 • Toto jsou jediné tři kroky, které vás dělí od toho, abyste dali svému deodorantu druhý život.Nejdůležitější je, abyste před opětovným použitím důkladně umyli balónek i samotnou nádobku.

  Jak znovu použít deodorant

  Nyní můžete deodorant použít k různým užitečným věcem.S tím vám pomůže nádobka na deodorant:

 • Můžete do ní nalít různé krémy, séra nebo oleje a pak je nanést na obličej.Tímto způsobem budete produkty nejen aplikovat po dávkách, ale také si masírovat obličej.
 • Sklenici můžete naplnit tekutým mýdlem.
 • Pokud jste kreativní – nalijte do ‚vysoušeče‘ nepříliš husté barvy a zkuste malovat balónkem.
 • Teď už si nebudete muset lámat hlavu s tím, jestli můžete deodorant vyhodit, protože už znáte celou řadu způsobů, jak ho znovu použít.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments