HomeTipyVložte tašku do pračky: efekt je úžasný

Vložte tašku do pračky: efekt je úžasný

Každá hospodyňka má jistě několik osvědčených triků pro dokonalé praní.Do pračky můžete dát jedlou sodu, sůl a dokonce i bobkové listy, ale zkoušeli jste někdy prát s plastovým sáčkem?

Tento lyfak zná jen malé množství hospodyněk, ale jeho účinnost je prostě úžasná.O této tajné metodě vypráví UNIAN.

Na co se dává sáček do pračky

Pračka není levná věc, takže ji každý chce používat co nejdéle.Časté praní nadýchaných nebo vlněných předmětů však může mechanismus poškodit.Než pračku zapnete – vložte do bubnu plastový sáček.

Obyčejný sáček vám pomůže zabránit rozbití v důsledku zbytků praní problematických předmětů.Ne, nedávají ho do pračky, aby ho vyprali – má důležitější poslání.

Jak to funguje

Během praní vzniká statická elektřina v důsledku tření prádla mezi sebou a povrchem bubnu.Během tohoto procesu polyethylenový sáček přitahuje vlasy, zvířecí chlupy, žmolky a všechny existující textilní nečistoty.

Nezapomeňte: do pračky vložte nebarvený igelitový sáček, jinak dojde k obarvení oblečení.

Polyetylenový sáček nejenže odstraní nežádoucí nečistoty a žmolky, ale také usnadní práci filtrů pračky.Mimochodem, pokud hledáte, jak sbírat vlnu v pračce, lepší lyfak nenajdete.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments