Home Tipy Tohle nelze ignorovat: proč kočka následuje svého majitele a mňouká

Tohle nelze ignorovat: proč kočka následuje svého majitele a mňouká

0

Někdy je to, jako by se kočka zbláznila a začala svého majitele ‚pronásledovat‘.Mňoukající domácí mazlíčci uvádějí lidi v omyl, protože málokdo chápe, proč kočka následuje svého majitele.Ukazuje se, že se tak zvíře snaží s člověkem ‚promluvit‘.

Proč kočka následuje svého majitele – důvod první

Pokud nevíte, proč kočka následuje svého majitele, nejprve si vzpomeňte, jak dávno jste si s ní hráli.Zvíře může jednoduše trpět nudou.Kupte kočce hračku a hrajte si s ní.Možná zvíře potřebuje vaši pozornost.

Důvod druhý – jste doma jen zřídka

Pokud hodně pracujete nebo jen přijdete domů na noc a zase odejdete, je odpověď na otázku, proč chce být kočka v blízkosti svého majitele, zřejmá.Kočce chybí vaše péče.Zvířeti, které je neustále samo, se velmi stýská po domově.Neměli byste se divit, proč kočka chodí za majitelem na záchod a doslova ho pronásleduje, pokud je majitel doma jen několik hodin denně.Častěji si se zvířetem hrajte, rozmazlujte ho a jen ho hlaďte, zvíře je bez vás velmi smutné.

Proč kočka následuje majitele a mňouká – třetí důvod

Když přemýšlíte, proč kočka následuje jako ocas, vzpomeňte si, kdy naposledy jedla.Možná jste vynechali krmení a nenasypali jste kočce včas jídlo do misky.Vyplatí se také zkontrolovat vodu, měla by být vždy čistá a čerstvá.Pokud má kočka jídlo, může si jednoduše říkat o speciální pamlsek, aby upoutala vaši pozornost.

Čtvrtým a velmi roztomilým důvodem je, že pro kočku jste středem vesmíru

Neměli byste nadávat na zvíře, pokud vás následuje jako ocas.Někdy takto kočka projevuje svou lásku.Vnímá vás jako ‚vůdce smečky‘, a proto se vám snaží být vždy nablízku.

Když kočka nic nechce, ale jen vás ‚následuje‘ z respektu, nebude mňoukat ani flirtovat.Bude tichá, klidná, a když si k ní sednete nebo lehnete, bude klidně podřimovat.

Důvod pátý – vaše kočka potřebuje pomoc

Když kočka následuje svého majitele a mňouká, ale má jídlo a vodu, odmítá pamlsky a nechce si hrát, stojí za to jí věnovat zvláštní pozornost.Možná kočku něco bolí a je úzkostná.A když se kočka bojí, bude se vám to snažit naznačit a bude vás sledovat.Prohlédněte zvíře a pokuste se zjistit, zda ho něco nebolí.Pokud je kočka neklidná a hodně mňouká, obraťte se na veterináře.Možná něco špatně snědl nebo má velké bolesti.

Kočka, která vám jde v patách, je znamení, které nepředstírá, že je pravdivé

O kočkách existují věštby a přesvědčení.Věří se, že pokud vás zvíře sleduje a hlasitě křičí, chce vás před něčím varovat.Kočky údajně cítí potíže, a proto na ně ‚upozorňují‘ své majitele.Věštby se však ne vždy zvláštním způsobem vyplní, takže věřit či nevěřit v ně – věc každého.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version