HomeTipyTo se nezmění: dívky jsou vyzývány, aby si nebraly muže, kteří nepomáhají...

To se nezmění: dívky jsou vyzývány, aby si nebraly muže, kteří nepomáhají v domácnosti

Moderní svazek muže a ženy zahrnuje sdílení odpovědnosti ve všem, včetně domácích povinností.Pokud muž odmítá něco v domácnosti dělat, je lepší s ním vážný vztah nebudovat.

Konkrétně žena s přezdívkou g00ber88 se na reddit.com svěřila, jak přistupuje k rozdělení domácích povinností mezi muže a ženu za předpokladu, že oba pracují.

Poznamenala, že se setkala s tím, že mnoho žen říká, že jejich manžel nedělá svůj díl domácích prací.Autorka vyzvala ženy, aby takové chování netolerovaly.

‚Pokud se váš přítel nezapojuje do domácích prací stejnou měrou, neberte si ho a neodsuzujte se k životu služky.Nemyslete si, že jakmile se vdáte, převezme otěže, a už vůbec si nemyslete, že jakmile se narodí dítě, nastoupí na jeho místo,‘ radí žena.

Přečtěte si takéPsycholožka říká, proč je ve vztahu tak důležitý kompromis

Podle ní, pokud žena muži jasně sdělila problém a on své chování nezměnil, určitě ho nezmění, když mu do života vstoupí více povinností.

Jak se ukázalo, toto téma je pro mnohé velmi aktuální a vyvolalo bouřlivou diskusi a celou vlnu příběhů z osobních zkušeností mnoha žen.Některé tvrdily, že byly frustrované a opustily své muže, pokud jim nepomohly s domácími pracemi.Mnohým se však podařilo najít muže, pro které taková práce není problém.Ten řekl, že pokud si muž dovolí chovat se tímto způsobem, má na tom podíl viny i sama žena.

‚Po deseti letech intenzivní zášti a deprese se zeptejte sami sebe: ‚Proč už nepomáhá?‘ zeptejte se. Přijímání a tolerování jeho příšerného chování tyto muže zrovna nemotivuje ke změně.Vědí, že blafuješ, když vyhrožuješ odchodem, protože proč jsi neodešla před pěti lety, když jste neměli dvě společné děti, když je to tak nepřijatelné, víš?‘ komentovala uživatelka pod přezdívkou tugboatron.

‚Od prvního manžela jsem odešla, protože jsem si uvědomila, že je to neschopné líné dítě.Chtěl hospodyni, ne manželku.Můj druhý manžel a otec mého dítěte je muž, který se podílí na domácích pracích,‘ svěřila se další uživatelka s přezdívkou radiodecks.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments