HomeTipyProč byste měli při splachování zavírat víko záchodu: pamatujte si to na...

Proč byste měli při splachování zavírat víko záchodu: pamatujte si to na celý život

Toaleta jako nezbytné vodovodní zařízení se často stává kamenem úrazu mezi manželi.Stolička není ve správné poloze, kapky podezřelé tekutiny na nesprávném povrchu – obecně je stížností obvykle dost.UNIAN zjišťoval, jak je to správně – zavírat či nezavírat víko toalety a co se stane, pokud pravidlo porušíte.

Zda je nutné při splachování zavírat víko toalety – názor bakteriologů

Podle některých lékařů je víko toalety potřebné z určitého důvodu – může vás ochránit před nepříjemným zápachem ze střev vašeho bílého přítele.Má však i druhou funkci – omezit úlet bakterií po celé místnosti.

Faktem je, že když splachujete záchodovou mísu, škodlivé mikroorganismy, které jsou uvnitř, spolu s mikroskopickými kapičkami tekutiny létají po toaletě.A to nejen podle plastu, kterým je vodovodní potrubí dokončeno, ale i podle místnosti.

V důsledku odvodnění se vytváří aerosolová vrstva, jejíž výška je 2-3 metry.To znamená, že bakterie se po smíchání s vodou, vzduchem a prachovými částicemi šíří po místnosti (pokud máte kombinovanou koupelnu).Usazují se na ručnících, kosmetice a všech ostatních věcech přítomných v umývárně.Tato zajímavá skutečnost vysvětluje, zda je třeba zavírat víko toalety – samozřejmě ano.

Proč byste měli zavírat víko toalety – znamení a pověry

Podle názorů esoteriků jsou voda a peníze dvě energie, které se vzájemně přitahují a vyměňují si energetické vlny.Aby vás tato vlna zahrnula a nevzdálila se od břehu rodiny, je třeba vytvořit mezi vodou a penězi co největší bariéru.To znamená, že pokud máte v bytě ‚skrýš‘ nebo se někde povaluje kabelka s bankovkami, mělo by být mezi těmito místy a vodou (koupelna, toaleta, kuchyně) dostatek dveří a překážek.

Elementární příklad – bankovky jsou v kapse bundy pověšené na chodbě a v záchodové míse je voda.Zavřením dveří toalety vytvoříte jednu bariéru a zavřením víka dvě.Takový jednoduchý trik pomůže zvýšit finance v rodině – použijte ho.

Lidé, kteří žijí podle feng-šuej, navíc říkají, že zavřít víko toalety – na peníze.Tento názor se objevil z nějakého důvodu – východní filozofie říká, že pod okrajem a víkem toalety je energie Sha.Ta brání objevení duchovního potenciálu a blokuje tok peněz.Když necháte víko otevřené, dovolíte, aby do vašeho domova vnikla veškerá negativita a zničila vaši rodinu a materiální prosperitu.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments