HomeTipyPřitahujte lásku, zdraví a peníze: stačí si dát bobkový list pod polštář

Přitahujte lásku, zdraví a peníze: stačí si dát bobkový list pod polštář

Budete se divit, ale bobkový list má mnohá tajemství.Jeho možnosti se neomezují jen na vaření a o některých jeho vlastnostech ví jen pár vyvolených.UNIAN odhaluje tajemství bobkového listu, která si většina z nás rozhodně neuvědomovala.

Jaké užitečné vlastnosti má bobkový list – seznam

Vavřínové listy jsou skutečnou vitamínovou ‚bombou‘, protože obsahují velké množství vitamínu A, B a PP, dále draslík, vápník, mangan, železo.Kromě toho bobkové listy obsahují éterické oleje.

Zajímavé je, že blahodárné vlastnosti bobkových listů byly oceňovány již před stovkami let.V suchém a čerstvém stavu dokáže toto koření osvěžit vzduch a neutralizovat nepříjemné pachy.Éterické oleje z listů se hojně využívají v lékařství a kosmetice.

Toto koření obsahuje selen, stopový prvek, který pomáhá normalizovat činnost pánevních orgánů.Proto je bobkový list pro ženy obzvláště důležitý.

Kouzelných vlastností bobkového listu je však více.Povíme si o nich více.

Proč potřebujete bobkový list v ložnici

Zkuste si přinést bobkový list do ložnice, spálit ho tam nebo si ho dát pod polštář.Ezoterici tvrdí, že výsledek pocítíte okamžitě.Tento rituál pomůže vyčistit auru, přivodí prorocké sny, normalizuje spánek a zažene noční děsy.

Před tím, než kdy bobkový list položit, radí odborníci naladit se na pozitivní, zbavit se špatných emocí a myšlenek, meditovat.

Zvláště užitečný je rituál pálení bobkového listu v ložnici.Má nejen magické, ale i lékařské využití.Nemáte ani ponětí, jaké nemoci bobkový list léčí.Předpokládá se, že kouř tohoto koření dokáže zabránit epileptickým záchvatům, má pozitivní vliv na dýchací systém a také zachraňuje před depresivními poruchami.

Jak bobkový list pomáhá plnit přání

V některých esoterických praktikách je bobkový list považován za tak energeticky silný, že ho nazývají čarodějem pro splnění přání.K tomuto účelu se používá zvláštní rituál: člověk by měl napsat své přání na vavřínový list a pak ho spálit a přitom myslet na svůj sen.

Odborníci tvrdí, že kouzelný vavřín pomůže přání splnit.

Jaká je užitečnost bobkového listu pro lásku

Existuje magický rituál s bobkovým listem i pro zamilovaný pár.Podle staré víry by měli novomanželé před svatbou namočit tři bobkové listy do pomerančového oleje.Tyto listy by měly být uloženy v domě, kde bude mladá rodina žít.To rodině přinese prosperitu, vzájemné porozumění a věčnou lásku.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments