HomeTipyObrázkový mentální test: vyberte si pozici, ve které sedíte nejčastěji

Obrázkový mentální test: vyberte si pozici, ve které sedíte nejčastěji

Psychologický test podle obrázku je jedinečnou příležitostí nahlédnout hluboko do svého nitra a poznat ty stránky své osobnosti, o kterých jste možná ani netušili.UNIAN sestavil jednoduchý a rychlý test, který lze vyplnit během 1 minuty.

Zajímavý psychologický test podle obrázku – vyberte si pózu

Autoři tohoto testu tvrdí, že poloha nohou, která se utváří v sedícím postoji člověka, vypovídá o mnohém.Můžete si to ověřit i vy – podívejte se na obrázek a vyberte písmeno, které odpovídá pozici, kterou nejčastěji zaujímáte.

Vyberte si jednu z uvedených póz / UNIAN.

Výsledky testů.

 • А.
 • Pokud zaujmete tento postoj, pak vás lze označit za introverta.Nejste příliš sebevědomí, častěji nerozhodní a bojácní.Je těžké vycházet s lidmi a ještě těžší otevřít svou duši.Se svou povahou nedokážete nic udělat, takže jste frustrovaní a závidíte silnějším osobnostem.Často se přeceňujete a pak vás rozbije krutá realita, že někdo jiný je rychlejší, silnější a vyšší.

  Máte i pozitivní stránku – rádi trávíte čas o samotě, nepotřebujete hlučnou společnost a milion přátel.Proto, aniž by vás rozptyloval vnější hluk, jste vždy schopni rychle a přesně ohodnotit druhého člověka.

 • В.
 • Jedná se o pózu vůdce, naprosto sebevědomého člověka, který je pro úspěch a kariéru ochoten udělat cokoli.Rodina je pro takové lidi až na posledním místě zájmu, stejně jako milostné vztahy.Pokud si dáte nohu na nohu, znamená to, že se nejčastěji soustředíte sami na sebe, že jste v životě nejdůležitější.Monotónnost a rutina jsou vaší nejhorší noční můrou a obětovat se pro druhého je nepřijatelná hloupost.

  Předností lidí, kteří volí pózu B, je, že si vždycky umí prosadit svou.Mohou být drzí, přímočaří, dokonce i trochu hrubí, ale věří, že to je problém druhých, nikoli jich samotných.

 • С.
 • Pokud si všimnete, že vaše držení těla je po většinu času takové, můžete si všimnout, že vás lidé často obviňují z nedbalosti a neopatrnosti.Máte svůj vlastní nastavený životní řád, nejste jako lidé kolem vás.Dokážete se vznášet v oblacích, snít o nenaplněných, pro vás všechno všední zbytečné.Dlouhodobě se soustředit na něco důležitého – ne, to není nic pro vás.

  Ale to jsou lidé, kteří uspějí na poli tvořivosti, jejich genialitu je třeba produkovat, ale pokud se tak stane – majitel postoje C se vznese do nebes.

 • D.
 • Pedantnost, sebejistota, perfekcionismus, tvrdohlavost – to jsou vlastnosti, které jsou vlastní člověku s tímto postojem.Upřímnost a poctivost jsou vaše hlavní ctnosti, ale lidé je někdy vnímají jako hrubost.O svých rozhodnutích nepochybujete, jednáte přesně a účelně, řídíte se rozumem a jen zřídka dáváte najevo své city.Přímočarost může být problémem při komunikaci s ostatními.

  Vaší výhodou je, že i přes určitý chlad máte velké srdce a jste vždy připraveni přijít na pomoc někomu, kdo to potřebuje.

 • Е.
 • Pokud v této poloze sedíte většinu času, psychologové by řekli, že jste velmi uzavření.Možná jste byli ve škole považováni za ‚šedou myš‘ kvůli svému neatraktivnímu vzhledu, slabé povaze a nestálosti vůči kritice.Jakékoli ostré slovo na vaši adresu vyvolá spoustu slz, takže vaši blízcí vědí, že s vámi mají komunikovat jemně nebo vůbec.

  Máte i dobré vlastnosti – právě díky své vysoké náchylnosti k citovým otřesům umíte dobře vycítit nálady druhých lidí a vaše empatie vám pomáhá vyhnout se traumatizaci druhých.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments