HomeTipyNejpřesnější test osobnostních typů: výsledky jsou ohromující

Nejpřesnější test osobnostních typů: výsledky jsou ohromující

Test osobnostních typů je oblíbený způsob, jak o sobě zjistit zajímavé skutečnosti.Lidská psychika, podobně jako dno oceánu, skrývá mnohá tajemství a záhady, které se nám odhalují v průběhu dospívání.UNIAN vám nabízí provést test osobnostních typů podle obrázků, který se stal jedním z nejoblíbenějších.

Test povahových typů – vyberte si jeden obrázek

Podle webu psi-technology.net vám tento rychlý test pomůže zjistit, co neobvyklého se skrývá ve vaší osobnosti, jaké máte povahové rysy a čím se lišíte od ostatních lidí.

Pravidla jsou jednoduchá – v obrázcích je zakódováno devět typů osobnosti.Stačí si jen vybrat obrázek, který se vám nejvíce líbí, a pak si přečíst níže uvedené rozluštění.Nepřemýšlejte příliš dlouho – řiďte se intuicí, protože ta nikdy nezklame.

Test typu osobnosti / psi-technology.net.

Obrázek 1 – Důvěřivá osobnost.

Snadno se otevírá lidem, věří, že není možné se chránit před úplně vším.Připraven být zklamaný a zraněný, pokud ho někdo zklame, ale přesto si do života pustí mnoho lidí.Nejste zvyklí si stěžovat, odhalovat strach a nejistotu, své problémy řešíte sami.Často se celí rozdáváte druhým lidem a hojíte jejich rány – to je pro vás nejlepší lék na všechny neduhy.

Obrázek 2 – Pedantská osobnost.

Vždy děláte správné věci, snažíte se udělat dobrý dojem.Váš pohled na svět je založen na normách a pravidlech, zásadách a zákonech.Jste si jisti, že vaše činy přímo ovlivňují životy ostatních, takže nemáte právo udělat chybu.Velmi zřídka dáváte najevo své skutečné pocity, často se snažíte být lepší, než jste, protože se bojíte, že někoho zraníte nebo nesplníte očekávání.

Obrázek 3 – Obětavá osobnost.

Jste ten, kdo dokáže dát svou poslední košili za zdraví druhého člověka.Neustále trpíte osamělostí a nepochopením ze strany společnosti, hledáte svůj svět a svůj domov.Pravidelně se ‚sbíráte po kouskách‘ po zklamáních, pádech a depresích vyvolaných druhými.Myslíte si, že vás nikdo nemůže plně pochopit a učinit šťastnými, protože lidé jsou příliš krutí a necitliví.

Obrázek 4 – Myslící osobnost.

Často filozofuje a přemýšlí o průběhu života, je zvyklý hledat hluboký smysl toho, co se děje.Jste si jisti, že nic na světě se neděje pro nic za nic – v každém jednání je nějaká myšlenka.Nedáváte najevo svou nejistotu ohledně lidí nebo událostí, a to ani svým blízkým.Neustále zjišťujete, jak věci fungují, od materiálních věcí až po duchovní poznání.Život je pro vás hádankou a není možné si odpočinout, dokud ji nevyřešíte.

Obrázek 5 – Záhadná osobnost.

Jste náladový člověk, který má potíže pochopit sám sebe – natož aby totéž vyžadoval od svého okolí.Časté změny postojů, názorů a preferencí vedou k neustálému hledání sebe sama.Jakmile najdete své místo, okamžitě začnete znovu bloudit – zdá se vám, že jste se rozhodli špatně.Nikdy nejste s ničím zcela spokojeni, častěji nasloucháte, než mluvíte.A jste zvyklí říkat nahlas jen to, čím jste si jistí.

Obrázek 6 – Citlivá osobnost.

Zranitelná a kreativní osoba, která si všechno pamatuje a vždy si pamatuje lépe než ostatní.Všímáte si každé maličkosti a bolí vás, když se k vám lidé kolem vás nechovají stejně jako vy k nim.Je velmi snadné na vás zapůsobit, přivést vás k slzám nebo smíchu.Nikomu nedáváte najevo, jak jste křehcí – vědí o tom jen vaši nejbližší.

Obrázek 7 – Energická osobnost.

Aktivní a energická osoba, která nemá žádné půltóny – buď ji milujete, nebo nenávidíte.Máte rádi společenský život, hlučnou společnost, pozornost věnovanou vaší osobě.Rozhodnutí děláte rychle, stejně rychle jednáte, téměř bez přemýšlení o následcích.Máte v sobě spoustu energie, kterou ne vždy využijete k dobrému – někdy dokážete být příliš napjatí a nervózní a v hlavě se neobejdete bez dramatu.

Obrázek 8 – Excentrická osobnost.

Jste nejneobvyklejší osobou ve svém okolí.Máte jiné názory, jiné zásady, jiná pravidla chování a hranice ‚normálnosti‘.Nejste zvyklí jednat podle metodiky – vždy přemýšlíte vlastní hlavou a nedbáte na názory druhých.Jste vždy otevřeni experimentům a jednáte podle zásady: ‚Co bude, to bude‘, přičemž se nenecháte změnit těmi, kteří si myslí, že žijete špatně.

Obrázek 9 – Intuitivní osobnost.

Máte bystrý smysl pro svět a lidi, dokážete okamžitě odhadnout náladu podle výrazu tváře člověka.Všímáte si detailů, víte, kdy můžete mluvit a kdy je lepší mlčet.Pro pravidelnou a kvalitní podporu lidí v nouzi se vám říká empatik.Velmi dobře vycítíte, když vám někdo lže, a zároveň dáváte světu najevo jen to, co považujete za nutné.Dokážete ovládat lidi, ale nenecháte sebou manipulovat, kvůli tomu můžete mít velmi úzký sociální okruh.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments