HomeTipyMísto síly: jak zútulnit byt bez rekonstrukce (foto)

Místo síly: jak zútulnit byt bez rekonstrukce (foto)

Domov je místo, kam byste se měli vždycky chtít vracet.Je velmi důležité, aby byl útulný, teplý, rodinný.Jedině tak se tam bude duše rozrývat po náročném pracovním dni nebo po nějakých výletech.

Úklid v bytě

Hlavním pravidlem je začít v malém.Nejdříve byste si tedy měli udělat pořádek v bytě.Uspořádejte věci pěkně barevně, umyjte podlahy, utřete prach.Jak správně provádět úklid v bytě, jsme vám již řekli.Není také zbytečné byt osvěžit.Pokud nemáte osvěžovač vzduchu, můžete to udělat vodou.Nalijte vodu do rozprašovače a rozprašujte ji po bytě.

Více světla

Během denního světla můžete roztáhnout závěsy.Jakmile se však den přiblíží k večeru, zapněte svítidla s teplým světlem.Nejenže rozjasní osvětlení, ale také vytvoří útulnou atmosféru ve vašem domově.

Teplé světlo vytvoří příjemnou atmosféru / ru.depositphotos.com.

Kupte si rostliny

Jistě jste byli v bytech, kde nejsou žádné vázy.Takové příbytky vypadají nudně, dá se říci, že v nich není žádný život.Proto psychologové radí pořídit si rostliny.Pokud jste často mimo domov, můžete si pořídit vázy, které nevyžadují zvláštní péči.

Servírujte stůl v kuchyni

Servírování stolu je samostatný druh umění.Tato činnost vám umožní nejen vytvořit v domě útulnost, ale také odvést pozornost od smutných myšlenek.Slaďte ubrus, držáky na šálky s barvou nádobí a nábytku v kuchyni.Vytvořte barevnou harmonii a uvidíte, jak se vám zlepší nálada a večeře bude hned chutnější.Nezapomeňte uhasit svíčky.

Servírování stolu vám umožní jíst v příjemnějším prostředí / ru.depositphotos.com.

Vyrobte si něco vlastníma rukama

Doma nejen odpočíváme, ale také tvoříme.Právě doma nás navštěvují nejgeniálnější nápady, inspirace, přichází múza.Proto se nebojte experimentovat se svým bytem.Zkuste začít v malém a vyzdobit ho obrazy.Pokud nemáte možnost koupit obraz nějakého slavného umělce, můžete si ho napsat sami.Samozřejmě vždycky můžete říct něco jako ‚nevím jak‘, ‚nikdy jsem takové věci nedělal‘, ale.Nyní existuje spousta obrazů podle čísel, např.A představte si jen svůj stav, když přijdete po práci domů a podíváte se na plátno vytvořené vlastníma rukama.

Krb

Pokud máte možnost koupit si krb, nebudete litovat.Tento interiérový prvek vás nejen zahřeje v nejchladnějších obdobích, ale také zútulní váš byt.A jaké romantické večery můžete strávit se svou oblíbenou osobou – wow, houpání!

Koupě krbu je výhodná investice / ua.depositphotos.com.

Méně nábytku

Když je v bytě hodně nábytku nebo suvenýrů na policích, působí jako skladiště.Proto, aby bylo vaše hnízdečko pohodlnější, designéři doporučují zbavit se všeho nepotřebného.A nezapomeňte, že barva nábytku by měla ladit s vaší tapetou.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments