HomeTipyKvětina samoty: proč doma nemůžete pěstovat fialky

Květina samoty: proč doma nemůžete pěstovat fialky

Mnoho žen rádo doma pěstuje fialky (senpolias).Krásné kvetení, hýření barev a jemné listy – taková rostlina se zdá být skvělou volbou pro výzdobu bytu.Ne každý však ví, co květ fialky v domě znamená.Ukazuje se, že fialka je květinou svobodných žen.

V tomto článku se dozvíte, co se děje v domácnostech, kde jsou senpoly, jak fialky ovlivňují osobní život a zda je pěstování takové květiny přínosem.Ukazuje se, že chovat v domě fialky je špatné znamení.

Proč byste neměli pěstovat fialky

Podle přesvědčení mohou fialky přinášet osamělost.Ženy, které si chtějí najít manžela, by tyto květiny neměly pěstovat.Mohou totiž odradit vyvoleného a vést k hádkám.

Kromě toho mohou fialky údajně dokonce pomoci vašim nepřátelům, aby vás zkazili.Proto byste si neměli brát senpoly od cizích lidí, zejména od žen.Tím, že vám dá fialku, vám může nepřátelská žena spolu s ní předat i ‚slib celibátu‘.

Co dělat, když už máte doma fialku

Pokud již máte květinu v domě, nespěchejte s jejím vyhozením.Stačí, když budete vědět, kde mají fialky v bytě stát.Neměli byste tedy nechávat květiny v ložnici, tam mohou negativně ovlivnit váš osobní život.

Fialky pěstujte v kuchyni nebo na chodbě.Jednak je tam více světla a senpolie potřebují dobré světlo.A za druhé, během dne fialky podle věšteb nepředstavují žádné nebezpečí.

Pozitivní vliv fialek

A pokud je již jasné, že fialky v domě – na osamělost, pokud je dáte do ložnice, pak pro mnohé zůstává záhadou, k čemu může být tato květina užitečná.Fialky v domě podle feng-šuej přinášejí bohatství a bojují proti hádkám.Když na světlé kuchyňské okno umístíte senpoly, uvidíte, že dům bude plný útulnosti a vaše rodina se bude usmívat.Pokud vás tedy krása fialek stále okouzluje, ale bojíte se znamení, zvolte pro ně neutrální místo a obdivujte křehké květy, aniž by to poškodilo váš osobní život.

Připomeneme, že dříve vám UNIAN již prozradil, jaké květiny byste doma neměli mít.Ukázalo se, že existuje 15 dvojznačných rostlin, které mohou přinést štěstí i neštěstí.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments