Home Tipy K čemu slouží kapsa na dámských kalhotách: pravý důvod neuhodnete

K čemu slouží kapsa na dámských kalhotách: pravý důvod neuhodnete

0

Většina dámských kalhotek má uvnitř malou kapsičku.Ženy si dlouhá léta lámaly hlavu, k čemu slouží, ale ukázalo se, že to má docela dobrý důvod.Tato kapsička plní velmi důležitou funkci.

Proč je na dámském spodním prádle kapsa – dva hlavní důvody

Na síti se objevil názor, že tato kapsa je vytvořena proto, aby se do ní ukládaly hygienické vložky.Důvod je však ve skutečnosti zcela jiný.

Ukazuje se, že kapsa na spodním prádle slouží především k pohodlí.Některé dámské spodní prádlo je vyrobeno z lehké tkaniny, například z krajky.Proto, aby chránily vaši intimní oblast před bakteriemi, je uvnitř kalhotek všita kapsa.

Dokáže také absorbovat pot, který se během dne vyprodukuje.Vnitřní strana kalhotek slouží k tomu, aby vaše spodní prádlo zůstalo vždy krásné.

Kapsa na pánských kalhotách zachraňuje jen jednu věc

Na rozdíl od dámských kalhot je na pánských kalhotách kapsa našita z vnější strany.V tomto případě je odpověď na otázku, k čemu kapsa na kalhotách slouží, ještě jednodušší – umožňuje mužům bez problémů zvládnout potřebu.To znamená, že tento prvek poskytuje silné polovině lidstva uspokojení přirozené potřeby bez svlékání kalhot.

Stojí za zmínku, že nejčastěji je tato kapsa vyrobena z bavlny.Taková tkanina zaručuje sucho a větrání genitálií.Proto odborníci doporučují vybírat spodní prádlo s takovou vložkou.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version