HomeTipyJak vyčistit cizí oblečení z druhé ruky: 4 spolehlivé možnosti

Jak vyčistit cizí oblečení z druhé ruky: 4 spolehlivé možnosti

Oblečení, které si můžete koupit v obchodě s použitým zbožím nebo půjčit od kamaráda, v každém případě uchovává energii jiné osoby.Totéž platí pro darované věci – za dobu, po kterou byl předmět v rukou někoho jiného, měl čas ‚vstřebat‘ mnoho emocí – nejen pozitivních, ale i negativních.UNIAN vám poradí, jak očistit oblečení od energie a ochránit se před nebezpečím.

Dříve jsme hovořili o tom, že půjčovat nelze ani blízkým osobám.

Proč provádět obřad očištění věci

Esoteričtí odborníci říkají, že je to naprosto nezbytné, jinak se negativní energie na oblečení smísí s aurou člověka a může mu vážně ublížit.Na jedné straně je opětovné používání věcí dobrý nápad, a to jak z hlediska ekologie, tak z hlediska úspory peněz.Vyplatí se však znát některé nuance, abyste se nedostali do problémů.Zpravidla platí, že energii věci cítíte – než ji koupíte, držte ji chvíli v rukou a soustřeďte se.

Lidé, kteří mají vysokou úroveň intuice a disponují znalostmi v oblasti esoteriky, okamžitě cítí ‚náladu‘ předmětů.Jak ukazuje praxe, ukazuje se, že takový pokus platí i pro začátečníky – energeticky ‚těžké‘ věci způsobují fyzické potíže až závratě, paniku nebo bezdůvodný strach.

Jak se zbavit cizí energie – metody

Nejjednodušší možností je vyprat zakoupené nebo vypůjčené oblečení, ošetřit je aromatickými oleji nebo použít parfém, aby se odstranil zápach jiné osoby.Existují i další, lidové metody.UNIAN shromáždil 4 nejspolehlivější možnosti a řekl, jak čistit věci solí nebo jak čistit věci svěcenou vodou:

 • Sůl – do umyvadla s vodou nasypte 1-2 lžíce soli a vložte tam oblečení, nechte několik hodin působit a pak opláchněte.
 • Nashatyr – vhodný na oblečení i obuv, lze použít společně se solí.Navlhčete hadřík čpavkem, posypte solí a otřete boty, nebo pokud potřebujete vyčistit oblečení – nalijte do umyvadla vodu, nasypte sůl, nalijte čpavek a věci tam namočte.
 • Svěcená voda – vložte oblečení do umyvadla se studenou vodou a přidejte 20 ml svěcené vody, nechte několik hodin ‚odmagnetovat‘.
 • Slunce je silným přírodním ‚čističem‘ věcí a obuvi.Potřebné věci jednoduše vystavte slunci a po západu slunce je sundejte.Pro dvojí účinek lze věci předem vyprat.
 • Pokud své oblečení nebo boty neustále používáte nebo si je vyměňujete s přáteli, způsobujete, že energie v nich koluje.To má pozitivní vliv na všechny energetické toky uvnitř i vně vás, hlavní je věci včas a správně čistit, aby se nestaly magnetem pro negativitu.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments