HomeTipyJak si uvědomit, že se klukovi líbíte po prvním rande: hlavní znaky

Jak si uvědomit, že se klukovi líbíte po prvním rande: hlavní znaky

Vztahy a láska jsou to, co nás zachraňuje za všech okolností.Vždyť je tak důležité cítit podporu svého oblíbeného člověka, jeho pozornost a péči.Samozřejmě, že každý z nás chce mít vedle sebe právě toho člověka, v jehož náručí se může uvolnit a cítit se bezpečně.Než však k této fázi dospějeme, je vhodné projít fází seznamování – prvním rande.

V článku UNIAN se dozvíte, jak pochopit, že první rande proběhlo dobře.

Mluví o vás

Psychologové se shodují, že muž, který má se ženou nějaké plány, se je snaží dát najevo hned.Řekne o vás svým přátelům, rodičům a dalším příbuzným.Je pro něj důležité, aby všichni v jeho okolí věděli, že nyní jste jeho spřízněná duše.Na oplátku bude vyžadovat totéž.

Zajímá se o váš život

Pokud s vámi muž mluví více než jednoslovně, pokud se vás ptá na váš život před ním a na vaše plány, znamená to, že se mu líbíte.Tímto způsobem se snaží pochopit, zda se vaše názory na život a cíle shodují, zda můžete společně uspět v rodinném životě.

Dívá se ti přímo do očí

Zdánlivě nesmysl, ale ve skutečnosti – důležitý faktor.Koneckonců člověk, který se vám dívá do očí, už dává najevo své sympatie.A ten, kdo se o vás absolutně nezajímá, se bude dívat kamkoli.Takovému člověku bude v zásadě úplně jedno, jak se cítíte.Věnujte tedy tomuto bodu pozornost.

Vtipkuje o tom, jaký byste byli pár

Každá žena, když potká muže, který se jí líbí, si už zkouší roli jeho manželky, vybírá svatební šaty a vymýšlí jména pro děti.Většina mužů se však v tomto ohledu od nás liší.Pokud se však o těchto tématech v rozhovoru zmiňuje a vtipkuje na toto téma, můžete si být jisti, že se mu líbíte.

Oslovuje vás křestním jménem

Ženy mají samozřejmě rády, když jim říkáte ‚kočičko‘, ‚zajíčku‘, ‚miláčku‘, ‚děťátko‘, ‚holčičko‘, ale pokud vás muž oslovuje jménem, svědčí to o vážnosti jeho úmyslů.A stojí za to tomu věnovat pozornost, protože nejčastěji takovými láskyplnými slovy muži oslovují milenky.Neskočte na vějičku ženatému nevěrníkovi.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments