HomeTipyJak si rychle nechat narůst vlasy: tyto tipy vás nadchnou

Jak si rychle nechat narůst vlasy: tyto tipy vás nadchnou

Každý z nás sní o dlouhých, hustých, hedvábných a upravených vlasech.Mají tak silnou energii, která dokáže dodat svému majiteli nejen sebevědomí, ale také přitáhnout pozornost všech kolem.

Jak si nechat narůst vlasy doma – 5 jednoduchých lifehacků

Vlasy vyžadují pečlivou péči, stejně jako ostatní části těla.Proto nespěchejte špatnou kvalitu svých kadeří ‚odepsat‘ na kosmetice z masových obchodů.Je lepší věnovat pozornost několika nuancím, které mohou váš problém vyřešit v co nejkratší době.

 • Správná péče.
 • Pokud vás zajímá, jak si nechat rychleji narůst vlasy, měli byste vědět, že šampon a kondicionér k péči o ně nestačí.Za prvé, pokud chcete mít husté a luxusní kadeře, měli byste si koupit profesionální kosmetiku.Nejprve si vlasy rozčešte a poté je dvakrát umyjte šamponem a masírujte pokožku hlavy.Tímto způsobem stimulujete růst cibulek.Poté naneste kondicionér a nechte jej působit asi 15 minut.Během této doby vlasy vstřebají všechny užitečné látky obsažené v kondicionéru.Tímto způsobem budou hebké a hedvábné.

  Poté naneste masku.Měla by se rovněž nechat působit 10-15 minut.Poté je třeba vlasy ‚vyždímat‘ ručníkem.Důležité: netřete si jím hlavu a vlasy, protože je můžete poškodit.

  Po odstranění přebytečné vlhkosti naneste na konečky vlasů olej a nezapomeňte použít tepelnou ochranu.Pokud máte možnost obejít se bez fénu, udělejte to.

 • Vyhněte se zahřívacím přístrojům.
 • Fén, žehlička, žehlička na vlasy – přístroje, které vlasy pouze traumatizují a neumožňují jim růst.A to vše kvůli páře při zahřívání, která změkčuje keratin vrchní vrstvy vlasů.V důsledku toho se ochranná vrstva odpařuje a vlasy se stávají křehkými.

 • Nesvazujte těsné culíky.
 • Není žádným tajemstvím, že utažené culíky, copy a další účesy, které ve skutečnosti vlasy jen traumatizují, jsou v poslední době na vrcholu popularity.Problém spočívá v tom, že když si dáš vlasy do pevného culíku, můžeš si je nejen polámat, ale doslova vytrhat u kořínků.

 • Zastřihněte roztřepené konečky.
 • Stylisté říkají, že než začnete vlasy pěstovat, měli byste navštívit kosmetický salon.Mistr odstraní roztřepené konečky, které vizuálně jen kazí image.Po ostříhání vám ‚zapečetí‘ vlasovou pokožku různými přípravky, které jim umožní růst krásné a lesklé.

 • Výživa a vitamíny.
 • Pokud se zeptáte, jak si nechat narůst vlasy za týden, každý mistr vám řekne, že hlavní tajemství je uloženo ve výživě a vitamínech.Pijte více čisté vody, jezte zdravou stravu s velkým množstvím zeleniny a zeleně.Vzdejte se smažených jídel, sladkostí a mouky.Můžete také užívat vitaminy B1, B2, B6, B7, B8, B9 a B19.

  Dodržováním těchto jednoduchých pravidel se vám podaří rychle vypěstovat zdravé a silné vlasy, které vás budou těšit každý den.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments