HomeTipyJak se vyhnout zkažení: jak se chránit, když jdete o Velikonocích do...

Jak se vyhnout zkažení: jak se chránit, když jdete o Velikonocích do chrámu

O každém významném křesťanském svátku chodí věřící do kostela – Velikonoce 2023 nejsou výjimkou.Kněží vedou bohoslužby a pravoslavné obřady, lidé se modlí a pokládají svíčky.Kromě zbožných křesťanů však do chrámu přicházejí i čarodějnice, které mohou vrhat pomlázky.UNIAN vám prozradí, zda se můžete dotknout svíček, pokud nemáte kam dát ty své, a také jak se správně chovat, abyste nepřivolali neštěstí.

 • Proč se žádá počítat kopule – odpověď z lidové moudrosti.
 • Proč bys neměl brát do rukou cizí svíčky – pravý důvod.
 • Jak předávat peníze za svíčky – správná metodika.
 • Co dokáže čarodějnice v chrámu – sledujte, co se děje.
 • Dříve jsme si povídali o tom, jaké modlitby na Velikonoce 2023 lze odříkávat v kostele i doma.

  Proč se po člověku chce, aby počítal kopule, na to odpovídá lidová moudrost

  Někdy se vám v kostele může stát zvláštní situace – najednou k vám přijde nějaká babička a požádá vás, abyste spočítali, kolik je na chrámu kopulí.Nebo se obejde úplně bez žádosti, ale položí jen takovou otázku.Reflexivně každý člověk, aniž by viděl lest, rychle spočítá a odpoví.To je naprosto nemožné – v dávných dobách lidé věřili, že ten, kdo počítá kopule, se připravuje o zdraví.V moderní době se taková technika používá k ‚přenášení‘ nemocí z jednoho člověka na druhého.

  Proč by člověk neměl brát do rukou cizí svíčky – skutečný důvod

  Věřící, kteří přicházejí do chrámu, dávají svíčky pro zdraví a pro odpočinek.Pokud je farníků mnoho, často na svícnech není místo nebo je volná plocha pro člověka nepohodlná.Pak je třeba vzít cizí svíčku, přemístit ji a na uvolněné místo umístit svou vlastní.

  Podle esoterických přikázání je nejlepší se takového jednání vyvarovat – lidé nestaví svíčky pro šťastný život.Někteří věřící žádají o milosti, o které jsou připraveni, a jiní se obracejí na svět mrtvých, aby duše zemřelého spočinula.Pokud se dotknete svíčky, která obsahuje informace, riskujete, že si odnesete všechna neštěstí dotyčného.

  Ze stejného důvodu byste neměli zapalovat svou svíčku od svíčky někoho jiného – vezměte si s sebou zapalovač nebo zápalky.Nenechávejte svou svíčku bez dozoru – buďte v kostele, dokud nedohoří, jinak vám bude odebrána i s vaší prosbou a energií.

  Jak darovat peníze na svíčky – správná metodika

  Předpokládá se, že v chrámu nelze předávat peníze z ruky do ruky.Pokud se tak stane, osoba se špatnými úmysly na vás přenese svou energii.Proto je lepší peníze položit na pult, než je dát prodávajícímu.Mimochodem, ideální je předat částku bez drobných.

  DŮLEŽITÉ: existuje názor, že v chrámech se pak svíčky taví a vyrábějí se z nich nové kopie.Kvůli tomuto přístupu se energie lidí mísí, takže pokud nechcete mít podobnou ‚slátaninu‘ potíží a žádostí, kupte si v obchodě nové svíčky předem.

  Totéž platí i pro ostatní předměty – také je lepší nebrat je od cizích lidí.To znamená, že pokud vás někdo požádá, abyste mu podrželi tašku, dali pero, zapalovač – cokoli – okamžitě odmítněte.Dalším zákazem je sbírat cokoli ze země v blízkosti kostela.I když to uděláte jen proto, abyste to dali chrámovému pracovníkovi – stačí pár minut, aby se na vás ‚přenesla‘ negativita někoho jiného.

  Co dokáže čarodějnice v chrámu – sledujte, co se stane

  Málokdo to ví, ale i v jednadvacátém století chodí čarodějnice a čarodějové pravidelně do kostela.Samozřejmě nevypadají jako v pohádkách, ale dokážou ti jediným dotykem udělat ze života peklo.Kdybyste, jsouce v chrámu, cítili, že se vás někdo dotkl – dejte tomu člověku, co vám dal.Dotkněte se ho na oplátku a řekněte si: ‚Co je u tebe tvoje, je u mě moje.‘

  Další oblíbenou metodou, jak na člověka působit, je několikrát ho obejít.Čarodějnice obcházejí v kruhu poblíž oběti a šeptají si zaklínadlo.Dělá se to proto, aby způsobily zkažení.Proto je důležité zajistit, aby k tomu nedošlo.

  A hlavně – při vstupu do kostela dejte almužnu potřebným a řekněte větu:

  Se zdravím jsem přišel – se zdravím odejdu.

  Tímto způsobem se budete moci chránit před energetickými ‚útoky‘ ze strany nepřejících.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments