HomeTipyJak se správně rozejít s dívkou nebo chlapem: tipy a krásné fráze

Jak se správně rozejít s dívkou nebo chlapem: tipy a krásné fráze

Někdy se může zdát, že rozchod s přítelem, přítelkyní, manželem nebo manželkou je jediným správným východiskem, protože s těmito lidmi podle vašeho názoru není žádná dobrá budoucnost.Je však třeba si uvědomit, že vyvstane další problém – jak po rozchodu navázat nový vztah.

Není však snadné vytvořit plán, co dělat při rozchodu, abyste neublížili osobě, kterou milujete.Často máte chuť prostě zapnout režim ‚ignorovat‘, nikomu nic nevysvětlovat a žít si svůj život.Jenže to, mírně řečeno, není příliš dobrá volba pro ukončení vztahu s člověkem, zejména s tím, na kterém vám alespoň trochu záleží.

Jak se správně rozejít s milovanou osobou – tipy

Je třeba poznamenat, že pojem ‚správný‘ rozchod je velmi podmíněný.Měla by být chápána jako situace, kdy by rozchod byl pro obě strany nejméně bolestivý.

Pokud jedna osoba již definitivně ukončila vztah a pro druhou je nedílnou součástí života, pak neublížit tomu, s kým se chcete rozejít, v tomto případě pravděpodobně nepůjde a je třeba se s tím smířit.Vaším úkolem v takovém případě je vše správně vysvětlit.

Během rozchodu osobu, se kterou jste byli ve vztahu, z ničeho neobviňujte / foto pixabay.com.

Jak se rozejít s klukem, kterého milujete, ale nemá to budoucnost – lifehacks

Nejdůležitější věc – jasně si určit důvod rozpadu vztahu, budete ho muset chladnokrevně vyslovit.Jen nezaměňujte rozum s vinou – vaším úkolem není přimět dotyčného, aby se omluvil nebo se snažil vše napravit, ale vysvětlit, že cesty se dále rozcházejí.

Při rozchodu hraje důležitou roli místo, na kterém se pro něj rozhodnete.Vyberte si místo, které není spojeno s okamžiky z minulosti a které můžete v budoucnu snadno obejít.

Protože nás zajímá, jak se rozejít s chlapem a neurážet ho, stojí za to si uvědomit, že v žádném případě nemůžete jít do zvýšených tónů.Musíte být klidná a sebevědomá.Před vážným rozhovorem potřebujete zkoušku.Je třeba vědět, co říct – je to velmi důležité.

Buďte upřímní, poděkujte dotyčnému za vše dobré, co mezi vámi bylo, ale nehrabejte se v minulosti – vzpomínky jen zvýší hořkost rozchodu.Všechny dobré věci je třeba poslat pryč, aby se uvolnilo místo pro něco nového a úžasného.

Čím déle jste s nějakou osobou spolu, tím těžší je nechat odejít všechny věci, které mezi vámi byly.Než se rozejdeš s manželem, nejen s přítelem, je ještě lepší si napsat důvody, proč chceš vztah ukončit.

Právě to vám pomůže se od tohoto vztahu nadobro osvobodit, místo abyste se k němu po nějaké době vracela a v budoucnu opět hledala východisko a rozhodla se pro rozchod, protože zášť nikam nevedla.

Jak se správně rozejít se ženou – tipy

Rozchod se ženou se nijak neliší od rozloučení s mužem.I ženě stačí vše správně vysvětlit – nepoukazovat na nedostatky, zdůraznit, že její skutečná druhá polovička někam chodí a stýská se jí.

Jak se rozejít s chlapem pomocí textu – co potřebujete vědět

Pokud vztah není vážný, lze vše vysvětlit i bez osobního setkání.Nezapomeňte však na to nejdůležitější – musíte uvést důvod rozchodu.Ušetříte tak chlapovi bolesti hlavy – nebude přemýšlet, proč jste to udělali.Jen nezapomeňte – nezraňte city muže, vaším úkolem je vysvětlit, ne ponížit.

Jak se krásně rozejít – fráze, které mohou pomoci při loučení

Tyto fráze vám mohou pomoci vyplnit nepříjemnou pauzu během rozchodu:

 • Zatímco jsi se mnou, tvá pravá láska jenom vyje samotou.
 • Neztrácej se mnou čas, mnoho najdeš, když půjdeš dál bez ‚kufru bez držadla‘.
 • Ten oheň, který byl v našich srdcích, se změnil v popel.Je čas zbavit se popela.
 • Žili jsme v jednom malém vesmíru – je čas rozšířit si obzory.
 • Nic není zadarmo, dali jsme si navzájem kousky svých duší a stali se nejlepšími verzemi sebe sama.
 • Krásná fráze použitá ve správný okamžik může pomoci urovnat věci.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments