HomeTipyJak kočka signalizuje přítomnost negativity v domácnosti: dávejte pozor

Jak kočka signalizuje přítomnost negativity v domácnosti: dávejte pozor

Lidé odedávna považovali kočky za tajemná stvoření a obdařovali je magickým potenciálem.A dodnes se věří, že například kočky cítí negativní energii v domě.

Věří se, že tito, často roztomilí, chlupatí domácí mazlíčci mají schopnost chránit lidi před nadpozemskými silami.Pokud tedy kočka něco provede, je nepravděpodobné, že by to bylo zbytečné.

Mimochodem, už jsme si řekli, jak porazit negativitu v domě a jak vám v tomto případě může pomoci kočka.

Jak se kočka chová, když vycítí nebezpečí

Podle bioenergetiků kočky reagují na nečistou sílu několika způsoby.

Kočka například signalizuje přítomnost negativity v domě, když se dlouho dívá na jedno místo (jako by tam něco viděla).Záměrně se také vyhýbá určitým místům v obydlí, nebo naopak tato místa mohou přitahovat větší pozornost zvířete.

Kočky někdy reagují na nečisté síly projevem agrese / foto ua.depositphotos.com.

To však nejsou jediné způsoby.Nečekaná agrese domácího mazlíčka vůči majiteli může signalizovat, že dotyčný přinesl negativní energii.Může jít o dar od nepřejícího člověka.Pokud zvíře syčí, štěká, vzpomeňte si, kde jste byli, koho jste potkali a zda jste si z těchto míst nebo od těchto lidí něco přinesli domů.

Kočka také vycítí negativitu, pokud odmítá jíst nebo si hrát.Pokud toto chování nesouvisí se zdravotním stavem zvířete, může naznačovat přítomnost zlých lidí v místnosti nebo předmětu s negativní energií.

Pokud do domu přijde člověk, kterého kočka nemá ráda, může se chovat různě, ale rozhodně nebude přátelská.Kočka si takového hosta může dlouze prohlížet a držet se od něj dál.Kočka také začne utíkat, schovávat se, syčet, vrtět ocasem a dokonce se pokusí hosta se zlými myšlenkami udeřit tlapkou.

Také kočka může opustit dům.Stává se to z různých důvodů, například – váš mazlíček si s sebou odnáší špatnou energii.Nebo se prostě nedokáže vyrovnat s mimozemskými silami.

Když kočka vycítí nebezpečí, dává to najevo svým chováním / foto: UNIAN.

Kočky odnášejí smrt – je to pravda

Kočky prý vycítí, když jejich majitel není v pořádku.Lehnou si vedle sebe a odvedou negativní energii, po které se člověk cítí lépe.I když poté může zvíře samo onemocnět.

Dokážou kočky vycítit smrt? Z vědeckého hlediska je chování koček v takových případech založeno na jejich čichu – ten je mnohonásobně lepší než lidský a zachycuje látky, které nemocný nebo umírající člověk vylučuje.Často podivné chování domácího mazlíčka přiměje člověka, aby si zkontroloval i své vlastní zdraví.

Někdy si také můžete všimnout, že kočka spí na místě mrtvého člověka.Proč se to děje, i když tam nikdy předtím nespala? Jednou z možností je, že kočka jen čekala, až se uvolní útulné místo, ze kterého byla předtím vždy vyhnána.Je také pravděpodobné, že zvířeti se prostě stýská po člověku a místo má jeho pach.

Mystičtější důvod opět souvisí se schopností koček mít spojení s podsvětím.Domácí zvíře tak může ‚doprovodit‘ zesnulou osobu na onen svět.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments