HomeDesign a InteriérHeklani uskrsnią zec

Heklani uskrsnią zec

Nepochybně je v současné době celý svět vzrušen publicitou, nicméně i v této době plánuji na svém blogu zveřejňovat veselé tipy a inspiraci pro ostatní. Rozptýlení mi velmi pomůže a já se budu snažit pomoci a vy můžete pomoci také. Zdravím tě, Sigurane!

 

Přišel jsem sám s vámi, abyste mi je předali za nejmilejší sárí. Pokud jde o pastelové barvy, sunce, které přinášejí štěstí, a to sladké cvijeće, to mám opravdu ráda. Jen si to užijte! Plánuji, že první den volna před dodge minulý týden přenocuji, protože pak budu bydlet u odem vedle pekáče, kde budeme celý den společně heklamo, pletemo a brbljamo. To se většinu roku nedaří, ale v tento den jsem plně spokojen! Je možné, že to letos nebude poprvé. Pokud ano, budu pro .

Owe sam se godine jako veselila izraditi lijepi heklani uzorak za Uskrs. To znamená, že je to uzorak, který lze po Uskrs s několika malými změnami použít. Když na to přijde, mluvím o tomto sladkém slatku. Obukla sam ho na vtipném proljetni jemperu, který jsem si sám vyrobil, a rozhodně neměl žádné pochybné vajíčka. Na druhou stranu je to velmi tučné jídlo, pokud v něm nejsou žádné přísady. Co se týče zeca, které jsou opravdu krásné, dělala jsem je s korištenjem boja, který kupuji v těch skandinávských obchodech. Ostatně, můžete se piplat s lijepymi látkami. Základ zeca jsem vyrobila z bambusu, který je výjimečně krásný díky své dokonalé hladkosti a velmi jemné, dubokové barvě. Opravdu, je tu také možnost vybrat si z více než deseti barev pamuku, které jsou k dispozici ke koupi. Prodáváme také fixy, bodove, heklice, jehly za štopanje, punjenje a škare. V jejich obchodě tedy najdete vše, co potřebujete pro své ruční práce.

Nástroje:

  • Kukica 3 mm
  • Jehly na vázání 3 mm
  • 1 kulig z bambusové tkaniny vyrobené z bambusu vydrží 18 bitev (zlatno-smedza).
  • 1 klupko vune ekru
  • Pastelové barvy: bijela, žuta, mátově zelená, roza, svijetlo plava a mini loptice s pamuczne.
  • Zlaté světlo před
  • Jsou vidět poslední zbytky.
  • Značení ubod
  • Jehla, která způsobuje krvácení
  • Propouštění

technika:

Provedeme to tak, že se pokrčíme nohama. Bacite amulet prsten obsahující šest jednotlivých heklanja.

Červená 1: Heklajte dvě jednoduché heklanja u svaku bodicu (12).

Kruh 2: Ve druhém svaku heklajte dvě jednoduché kukičanja (18). V ostatních šavach jednostavno heklajte jeden jednostruki heklan.

Redovi od 3 do 30: Heklajte 1 pojedynki heklani u svaku bodicu.

Heklajte druhou nohu a držte sadu, jak je uvedeno výše. Poté napućte nohu do vzdálenosti 1 cm od vrcholu. Poté pomocí bílého pamuku vytvořte tři body na svakoj nozi.

Sada ćete dát nohu k sobě a pak odmah zakakuje tijelo. Po použití první nohy opět nastavte heklati na obje nohu.

Stoj:

Redovi od 31 do 52: Heklajte jedno pojedyncze hekla u svaku bodicu (36).

Kolo 53: V ostatních šavlích jednostavno heklate 1 hekla (30).

Kolo 54: Kombinujte heklati svake 4e a 5e zajedno, a ve zbývajících šavách jediné heklate 1 (24).

Kruh 55 říká, že spojte heklati svake 3e a 4e zajedno a do zbývajících šavlí umístěte jedinou heklate (18).

Kruh 56 říká: Spojte heklati svake 2e a 3e zajedno a do zbývajících šáv umístěte jednoduchý heklat 1 (12). Toto proveďte později slepením a vysušením tijelo.

Okolí se vyčistí:

Bacite kouzlo prsten obsahující šest jednotlivých heklat.

Červená 1: Heklajte dvě jednoduché heklanja u svaku bodicu (12).

Krug 2: Heklajte dva pojedyncze heklanja u každého druhého heklanja; u pozostałych šav jednostavno heklajte jedno heklanje (18).

Krug 3: V každém třetím heklajte dva jednotlivé heklanja; ve zbývajících šav jednostavno heklajte jeden jednostruk (24).

Krug 4: Ve všech čtyřech jednostruk heklas dvě jednoduché heklanja. Ve všech ostatních šavech jednostavno heklaj jeden jednostruk heklanje (30).

5. kolo: V pěti svazcích heklanja dvě jednostruk heklanja a ve všech ostatních šavas heklanje jedna jednostruk heklanje (36).

6. kolo: V šesti svakach heklajte dvě jednoduché heklanja a v ostatních šavach jednostavno heklajte jednu heklanj (42).

Redovi od 7 do 12 heklajte 1 pojedyn heklani u svaku bodicu.

13. kolo: Heklanie svaks 5e a 6e by měly být spojeny obě a ve zbývajících šavech by měla být provedena jednotlivá hekla 1…..

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments