HomeTipyCo dělat bez světel: 9 zajímavých nápadů na trávení volného času

Co dělat bez světel: 9 zajímavých nápadů na trávení volného času

Moderní člověk si svůj život bez internetu nedokáže představit.Dokonce i starší generace se stále více noří do celosvětové sítě.

Kvůli častým výpadkům elektřiny zůstávají Ukrajinci ve volném čase často bez internetu.To je dobrá příležitost ke komunikaci s blízkými, k tvůrčí práci a dalším věcem, na které jsme kvůli internetu zapomněli.

 • Vydejte se na procházku.
 • Sejdi se se svými přáteli.
 • Proveďte nějaký úklid.
 • Proveďte nějaké cvičení.
 • Trochu se vyspi.
 • Buďte kreativní.
 • Něco uvařte.
 • Navštivte muzeum nebo divadlo.
 • Zahrajte si stolní hru.
 • Dříve jsme vám řekli, co uvařit bez sporáku a trouby, aby to bylo vydatné a chutné.

  Vydejte se na procházku

  Procházka po městě je kombinací příjemného a užitečného.Můžete se vydat na nové místo, kde jste ještě nikdy nebyli.Nezapomeňte však, že nemůžete ignorovat nálet.

  Sejdi se se svými přáteli

  Nebo jim zavolej.Komunikace s blízkými není nikdy zbytečná.

  Udělejte si úklid

  Ukliďte si doma nebo ukliďte místa, která jste dlouho neuklízeli.Úklid může být snadný a příjemný, pokud si na něj uděláte čas a budete ho provádět při hudbě.Dříve jsme vám řekli, kde začít uklízet, aby byl úklid efektivní.

  Proveďte nějaké cvičení

  Zažeňte lenost, vezměte svou vůli do pěsti a trochu si zacvičte.Vaše tělo vám bude velmi vděčné.

  Dopřejte si trochu spánku

  Denní spánek nemusíte považovat za projev lenosti.Ve skutečnosti je to velmi užitečná věc, zejména pokud máte v noci nedostatek spánku.

  Buďte kreativní

  Kreativní lidé si vždycky najdou něco, co budou dělat i bez internetu.Ale i když jste nikdy nebyli kreativní, existují tvůrčí činnosti, které nevyžadují žádné zvláštní dovednosti.Jedná se například o puzzle, diamantovou mozaiku nebo malování podle čísel – k těmto činnostem není třeba žádných schopností, ale pouze píle a pozornosti.

  Něco si připravte

  Proces vaření může být zábavný a uvolňující, pokud nevaříte to, co musíte, ale to, co chcete uvařit.Nápady pro inspiraci hledejte v naší sekci Recepty UNIAN.

  Navštivte muzeum nebo divadlo

  Mnoho dospělých bylo naposledy v divadle, muzeu nebo na výstavě ještě na školním výletě.Vyhledejte zajímavé akce ve svém městě – možná na něco zajímavého narazíte.

  Zahrajte si nějaké stolní hry

  Pozvěte domů skupinu přátel a zahrajte si deskovou hru.Budete překvapeni, jak návykové mohou některé hry být.Můžete si také zahrát rodinnou hru s rodinou a dětmi.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments