HomeTipyCo darovat muži: 6 nejlepších nápadů, které si zamiluje

Co darovat muži: 6 nejlepších nápadů, které si zamiluje

Strach mnoha mužů jsou ponožky a kalhoty jako dárek k jakémukoli svátku.Na jednu stranu je to směšné a na druhou stranu – vůbec ne.Abyste zástupce silnější poloviny lidstva nenaštvali, vyplatí se zjistit si více o zájmech své polovičky a darovat mu něco, co opravdu potřebuje.

I když se říká, že dárky nepotřebují, ve skutečnosti je vtipný dárek pro muže může potěšit jako děti.

Výlet do lázní.

Muž je živitel, který dělá vše pro svou rodinu.Tvrdě pracuje, je unavený a na konci týdne se mu nechce dělat vůbec nic.Proto je jedním z nejlepších dárků výlet do lázní.Obecně se má za to, že jde spíše o ženskou zábavu, ale není tomu tak.Pošlete svého muže na masáž, do sauny a pak mu darujte čajový obřad.Mohl si tak odpočinout a zotavit se pro nové úkoly.

Herní konzole.

Jo, a muži se rádi ‚poflakují‘ v nějaké vzrušující hře.Pokud máte dost peněz a chuť dopřát svému oblíbenci trochu času na zábavu, klidně mu kupte herní konzoli.Pokud utratíte značnou částku, pak kupte nejnovější verze konzolí, devátou generaci – Xbox řady X a Playstation 5.Věřte, že tento dárek mu udělá dětskou radost.

Placatka na whisky.

Snad každý muž má základní výbavu – rybářské náčiní, pruty, brokovnici atd.No, rádi chodí na ryby a na lov.Jediné, co mu možná chybí, je placatka na whisky.Zdálo by se, že je to taková drobnost, ale vašemu muži se takový dárek bude velmi líbit.

Podomácku vyrobené škrtidlo.

Pokud se váš milenec věnuje sportu, bude to pro něj ideální dárek.Samozřejmě budete muset utratit nějaké peníze, ale domácí bar za to stojí.Kromě toho hledejte výhody pro sebe – vždy uvidíte zdravého člověka s krásným tělem.

Grilování.

Slyšeli jste, že nikdo neumí připravit maso lépe než muž, že? Jen si to představte: teplý večer, terasa, vy, váš milenec a vynikající večeře.Co může být lepšího pro romantické prostředí? Vaše večery s mužem budou ještě lepší.Dalo by se říci, že grilování je příspěvkem k vašemu romantickému vztahu.

Groovy dárek k narozeninám pro muže vlastníma rukama je vítězná volba

Obecně platí, že muži nepřijímají darovat květiny, ale existuje jedna tajná kytice, která ho nenechá lhostejným.Svému muži můžete připravit kytici z různých pochutin a alkoholu.

K tomu budete potřebovat:

 • Výrobky.
 • papír.
 • dřevěné tyčinky.
 • lepicí páska.
 • Páska.
 • Kytice klobás potěší vašeho muže / ua.depositphotos.com.

  Na dřevěné tyčinky navlékněte různě velké potraviny (klobásy, sýry, sušené ryby nebo jiné).Každou z nich omotejte lepicí páskou.Vše shromážděte do kytice a do jejího středu můžete umístit láhev alkoholu.

  Pak je třeba vše zabalit do krásného dárkového papíru.Každá vrstva by měla být také zajištěna lepicí páskou, aby se papír nerozpadl.A závěrečná tečka – převažte stuhu, aby se vaše kytice nelišila od těch, které vytvořili floristé.

  Pokud zvolíte jednu z těchto možností dárku pro muže, můžete si být jisti, že na něj uděláte trvalý dojem a jeho svátek bude úspěšný.

  Martin Černohorský
  Martin Černohorský
  Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Most Popular

  Recent Comments