HomeKulinářské receptyBriatore si bere na mušku italské restauratéry a tvrdí, že rozsudek je...

Briatore si bere na mušku italské restauratéry a tvrdí, že rozsudek je velmi tvrdý, protože za všechno mohou oni

Briatore a jeho kritika cestovního ruchu v Itálii se rozšířila po celém světě. Zaměřuje se přitom na italské restaurace.

Navíc postoj, který před několika dny zaujal známý podnikatel Flavio Briatore, vyvolal na internetu velký rozruch. Jedná se o přímý útok na odvětví cestovního ruchu. Tento výpad podnikatel Atreju učinil reklamou během každoroční akce pořádané Gioventù Nazionale, mládežnickou sekcí Fratelli d’Italia.

Flavio jako host přednesl svůj názor na stav cestovního ruchu v Itálii. Ministr cestovního ruchu dnes donutil k tomu, aby se vzhledem k přítomnosti Daniela Santanché, svého bývalého partnera, domnívali, že jeho slova nebudou tak ostrá. Pan miliardář, jak ho nazývají mnohé noviny, ostře kritizoval nejen italský systém cestovního ruchu. Tento velký podnikatel, který nedávno koupil vyhlášený hotel El Camineto v Cortině, tvrdí, že italská mentalita je příčinou neúspěchu cestovního ruchu v Itálii.

Také je mimořádně přísný ke stavu italských hotelů. Slova, která zůstala v mysli mnoha lidí a ohromila je. Podívejme se proto, co Briatore řekl mladým lidem z Fratelli d’Italia.

Flavio Briatore o „kultuře podvádění

Cizinci nyní raději jezdí do Řecka nebo Turecka než do Itálie. Z tohoto důvodu by italský cestovní ruch převzaly právě tyto dvě země. Bel Paese však nabízí miliony uměleckých atrakcí, které by mohly zvýšit náš cestovní ruch. Jaký je tedy důvod, proč i toto odvětví zažívá rozmach? Vysvětlil to sám Flavio Briatore.

Jak se říká, který je skutečně jedním z největších podnikatelů posledních let, V naší zemi brzdí rozvoj tohoto odvětví italská mentalita. Restauratéři by si mysleli, že zákazníci z jiných zemí přijedou do Itálie jen jednou, a proto musí přeletět, protože se už nikdy nevrátí. Ale právě tento způsob by nás Italy klamal a bránil by nám v rozvoji ziskového odvětví cestovního ruchu s velkým počtem pracovních míst.

Kromě toho Briatore ostře kritizoval hotelnictví, které známý podnikatel považuje za viníka přemrštěných cen a špatných služeb. V neposlední řadě se pod palbou miliardáře ocitla italská byrokracie a zákazy, které by skutečně odrazovaly turisty. Změní tato ostrá slova italskou realitu?

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments