HomeLáska a rodina8 pravidel života, která učím svou dceru

8 pravidel života, která učím svou dceru

1. Nepotřebuješ muže, abys byla šťastná

Vesmír se vám bude snažit namluvit, jak moc potřebujete druhého člověka, abyste se cítili šťastní. Pokud nemáte po svém boku muže, ostatní se vás budou snažit znecitlivět. Má muž, který vás miluje, vliv na vaše štěstí a úspěch v životě. Ne, nepotřebujete muže, abyste si užívala života a byla v harmonii sama se sebou.

2. Odpovědnost za své vlastní štěstí nesete vy

Vaše štěstí nezávisí na názorech druhých lidí ani na názorech chlapců. Pouze vy máte moc nad svými pocity, svým životem a svým štěstím. Proto se rozhodněte, že budete šťastná.

Rozpusťte si vlasy a zhlédněte celou sezónu seriálu v jeden den, rozhodněte se usmívat, smát a tančit. Rozhodněte se vyhýbat toxickým vztahům a lidem. I když vám možná nebudu vždy k dispozici, abych vám pomohla, naučím vás, jak se udělat šťastnými.

3. Milujte ty, kteří jsou zlomení a možná vám neprojevují lásku, kterou si zasloužíte

Nezůstávejte uzavření. Nevnucujte se druhým. Nevnucujte se. Dávejte bezpodmínečnou lásku. Protože jen tehdy můžete říci, že skutečně milujete, když dáváte lásku, aniž byste za to něco očekávali. Učil jsem vás milovat sebe sama bez ohledu na to, zda tak činí druzí, aby vám láska nechyběla.

4. Vlastníš celý svět

Jste schopni ho překonat. Budu vás podporovat bez ohledu na to, čím se chcete stát. Chceš se stát kosmonautem, veterinářem, lékařem, baletkou nebo zpěvákem? Chcete se potápět, koupit si motorku nebo sbalit kufry a procestovat svět? Postarám se o to, aby nemožné bylo jen možností, zatímco se budete rozhodovat.

5. Krása závisí na tom, kde se ji rozhodnete vidět

Abyste byli krásní a všimli si vás, nemusíte se obnažovat.

Tepláky a mikiny jsou skvělé. Vrchní díl se dá sundat. V teniskách můžete být krásnější než ty dívky, které neumějí chodit na vysokých podpatcích, ale přesto je nosí. Kudrnaté vlasy jsou skvělé a rovné vlasy jsou skvělé.

Muži s vysokou výškou a „fitness těly“ mohou být přitažliví.

Na vnitřní kráse záleží. Záleží na tom, jak se cítíte, ne na tom, co si ostatní myslí, že je krásné. Naučím vás vybrat si svou vlastní krásu.

6. Pohybujte se se vztyčenou hlavou

Nedovolte, aby vás něco nebo někdo deprimoval. Nedovolte, aby vám někdo říkal, že nejste hodni. Ať už jsi ve školce, na střední škole, v práci, na autobusové zastávce nebo na pracovním pohovoru, během svého života se setkáš s tisíci pronásledovateli. Teprve když uvěříte tomu, co vám říkají, mají jejich slova smysl. Já vás naučím, abyste jim dokázali, že se mýlí, a nesklonili kvůli nim hlavu.

7. Dávejte lidem pocit důležitosti, místo abyste jim působili bolest

Naučím tě, že by ses neměl vylívat z druhých, ať už máš jakkoli špatný den. Vlídná slova mohou někomu změnit život, proto buď pro ostatní světlem v tunelu. Budujte cesty, které vedou k srdcím druhých, místo abyste stavěli zdi. Nikdy nevíte, kdy to budete potřebovat.

8. Pláč je naprosto typický

Naučím vás skrývat slzy. Protože umíte plakat a cítit, naučím vás neskrývat své pocity a nenechat se jimi dusit. Zapomeňte na to, že byste byli tvrdí a nikoho k sobě nepustili. Pokud budete chtít, naučím vás, jak se vypořádat se zlomeným srdcem, místo abyste byli hrubí.

Martin Černohorský
Martin Černohorský
Profesionální kuchař. Martin Černohorský v současné době vede rodinnou školu vaření v Praze, kde pořádá také kurzy vaření pro veřejnost. Nyní se rozhodl podělit se o své znalosti v podrobné knize. A jaké jsou její ingredience? Osvědčené recepty, zajímavosti z profesionální kuchyně, vzpomínkové fotografie nebo zábavné ilustrace.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments